FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 1383

Pomógł: 58 razy

PostWysłany: Sob 23:42, 21 Cze 2008    Temat postu:

No, ja np z przebiegu całego turnieju chciałem żeby wygrała Chorwacja... też nie lubie Niemców czy Włochów, ale z dwojga złego chyba wolałbym żeby Niemcy wygrały :P jeśli jakaś inna drużyna niż jakaś z tych dwóch wygra to będzie to dla mnie wielkie zaskoczenie

kedzi

Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1295

Pomógł: 86 razy
Skąd: wuwua

PostWysłany: Nie 0:20, 22 Cze 2008    Temat postu:

marco, jak ty mogles wszystko tak spierdolic ? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Yappe napisał:
Jepi się zna na futbolu, po pierwszych meczach Holandii i głosach że to ona jest murowanym faworytem na zwycięstwo był w stanie wyśmiać głosicieli takich teorii

Turek tez sie zna i wypowiadal sie w podobnym tonie. Co do zwyciezcy to tez stawiam na Wlochow, drugim moim faworytem sa Niemcy. Czego rowniez bym sobie nie zyczyl, al etak pewnie bedzie. Ale dopoki pilka w grze sratatata kibicuje Hiszpanii. Oby dluzej niz do jutra.

Krzysio
Zalatuje lekką nutą profesjonalizmu

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 165

PostWysłany: Nie 9:24, 22 Cze 2008    Temat postu:

Kebaby zrobią dżihad i najpierw strzelą Niemcow 3 bramki w 10 ostanich minut i wyjdą z 0:2 na 3:2, a w finale z Rosją będzie 1:1 po bramce Turków w 89 minucie, później w 119 minucie Kazim-Kazim strzeli bramkę, ale w 122 minucie Volkan "popierdoleniec" Demirel sprekuruje karnego i będzie 2:2, a na karnych na bramce będzie stał kebabiarz "Uszatek" z 17, bo wszystkie zmiany już będą wykorzystane.

Yappe

Posty: 1383

PostWysłany: Nie 10:53, 22 Cze 2008    Temat postu:

Krzysio napisał:
a na karnych na bramce będzie stał kebabiarz "Uszatek" z 17, bo wszystkie zmiany już będą wykorzystane.

^rozjebał ten fragment.

realistyczna ocena euro :P

TRQ

Posty: 786

Płeć: Male

PostWysłany: Nie 12:12, 22 Cze 2008    Temat postu:

Najlepsze jest to, ze w ogole bym sie nie zdziwil juz takim obrotem spraw. No moze oprocz ostatniego fragmentu :)

PostWysłany: Nie 12:30, 22 Cze 2008    Temat postu:

Do tej pory w ćwierćfinałach wygrywały drużyny, które wychodziły z grupy z drugiego miejsca,czyżby dziś mieli odpaść Hiszpanie? Mam nadzieję, że zrobią wyjątek i okażą
się drużyną jeszcze dojrzalszą niż na poprzednich imprezach, ale bardzo boję sie Włochów. Przed turniejem byli największym faworytem...tak czy inaczej kibicuję