PostWysłany: Nie 19:18, 27 Kwi 2008    Temat postu:

Wygrana z nami to też nie jest rewelacja [;
13 - Gortat
23 - Jordan
32 - Shaq
69 - Rocco
Więc ekipa dość mocna. Tym bardziej, że nawet Gortat trafił trójkę, a Boruc był mistrzem przechwytów i najniższym zawodnikiem na boisku.

A walkovera pewnie wam dali, bo stwierdzili że by was tak rozjechali, że zrobiło im się przykro :P

PostWysłany: Nie 20:33, 27 Kwi 2008    Temat postu:

smiej sie ale barack mial ksywe '23' na uczelni ;-)

stawiliscie sie w 6, to ladnie. kondycyjnie wygraliscie pewnie, nie skillsami ;-)

Dajcie mi kurwqa kanał plus

Sopcast nie wyrabia, a wlasciwie moje łącze.

kiszka

kedzi

Posty: 1295

Skąd: wuwua

PostWysłany: Nie 21:44, 27 Kwi 2008    Temat postu:

wow z jakim ogniem suns wystartowali - po pierwszej kwarcie 34:13 prowadza. obrona tez podejrzewam ze spoko, bo tylko 13 pkt wpuscili. ciekawe czy starczy gazu na caly mecz, oby ;-)

edit: druga kwarte suns wygrali 31:30 i po przerwie trzymaja 22 pkt prowadzenia. raja bell 21 pkt, reszta 'slonc' w miare rowno.

edit2: w 4 kwarcie suns prowadza 30 ale nie nazwalbym tego taka masakra. nie ogaladam co prawda meczu ale na tej stronce (link ponizej) widac, jaka piatka znajduje sie aktualnie na boisku i po tym wnioskuje, ze spurs szybko odpuscili ten mecz, zeby oszczedzic td, parkera u manu gino na nastepne spotkania i pewnie nie walczyli dzis bo spokojniej moga wygrac u siebie w nastepnym meczu. suns tez od pewnego momentu graja glownie lawka (chociaz ciezko mowic o grze lawka, kiedy ma sie 8 zawodnikow w skladzie :D )

tu mozna sledzic liczby;

Ostatnio zmieniony przez kedzi dnia Nie 22:57, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
kedzi

Posty: 1295

Skąd: wuwua

PostWysłany: Pon 9:14, 28 Kwi 2008    Temat postu:

to mamy prawie wszedzie 4 mecze rozegrane (z wyjatkiem par caltics - hawks i lakeres - nugets), wiec mozna pokusic sie o male podsumowanie po polmetku pierwszej rundy.

Houston Rockets - Utah Jazz 1:3

osobiscie za najwieksza niespodzianke uwazam wygrana atlanty z bostonem, pozniej latwosc, z jaka spurs wygrali mecze 2. i 3.

pomijajac pierwsza pare wciaz mam szanse na trafienie wszystkich gier dokladnie ;-)

Krzysio

Posty: 165

PostWysłany: Pon 9:29, 28 Kwi 2008    Temat postu:

kedzi napisał:

Nie było mowy o zwyciężaniu kondycyjnie. Zwłaszcza, że przed meczem na rozgrzewkę sieknęliśmy maraton, a w przerwie zrobiliśmy sobie konkurs wsadów skacząc nad tirem.

A wracając do tematu:
Boxscore PHX - SAS pokazuje, że wcale Amare nie musi rzucić miliona punktów żeby wygrali tylko jakiś Bell czy Diaw muszą trafiać. I jeszcze pokazuje jaki mega słabiak jest z Bowena.

A reszta meczy dość zgodnie z planem.
Może poza Wiz - Cavs, ale w tej serii jak Bronek rzuci 30pkt. to Cavsi wygrywają (-;

Dla mnie największa niespodzianka to jest 2-2 Phila z Detroit i otawrcie 3-0 dla SAS.

Mi już dwa dokładne nie weszły - Boston i Wiz.

dokladnie

niby tak ale zauwaz, ze decydujacy rzut oddal West i to konkretna trojke z asysty James'a. jest komu poza Lebronem grac koncowki jak sie okazuje i ma komu podac, jesli jest obstawiony na maksa i wszyscy czekaja az on odda decydujacy rzut

dzisiaj mecze:

tor @ orl (jest 1:3 i raptors maja sie zebrac i wygrac zeby na koniec bylo zgodnie z moim typem 2:4, ale jestem za orlando)

bos @ atl (jest 2:1 i pewnie wygra boston ale niech pozapierdalaja najlepiej 4:3 ostatecznie, bo juz i tak szansy na dokladne typowanie nie mam a wkurzyli mnie ta porazka :P )

lal @ den (i tu maja wygrac nuggets zeby bylo moje typowane 4:1 a lakers zagrali sobie jeszcze raz u siebie ku uciesze jacka nickolsona i calego los angeles)

Ostatnio zmieniony przez kedzi dnia Pon 12:27, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Krzysio

Posty: 165

PostWysłany: Pon 19:50, 28 Kwi 2008    Temat postu:

Czym jest bieganie półmaratonów wobec maratonu na rozgrzewkę?

Po to byli sprowadzani West i Szczerbiak żeby wesprzeć Cycka na rzutach z (pół)dystansu. Raz wyszło Westowi w końcówce to nie ma się co podniecać. Od tego miał być, a jak do tej pory słabo mu to wychodziło.

Na moje dziś dwa pierwsze zespoły w drugiej rundzie.

Gortat u siebie nie pozwoli wydrzeć Toronto zwycięstwa, a sweep Lakersów jest oczywisty. Średnia różnica w ich serii to tak na około około 20pkt.

A Atlanta może coś jeszcze urwie... zobaczymy. Przynajmniej fajny zespół urywa mecze Bostonowi xD

kedzi

Posty: 1295

Skąd: wuwua

PostWysłany: Wto 9:06, 29 Kwi 2008    Temat postu:

no to krzysio, moge tylko pogratulowac - orlando i lakers w drugiej rundzie (4:1 i 4:0 - nie trafilem z zadnym typem). a atlanta wygrala z bostonem drugi raz :D :D :D gortat prawie 4 minuty ale nic nie zagral

to na tych dwoch zakonczonych juz rywalizacjach w naszej 'lidze typerow' zarobilismy odpowiednio:

Wcale że nie.

Sweep dla Lakersów nie był dla wszystkich oczywisty i rzeczywiście jakby Denver spięło poślady, a LAL dało dupy to mógłby być jakiś inny wynik (-;

A Toronto to sam się spodziewałem, że coś więcej nagra. Zresztą statystyki D12 mówią wszystko: 22,6/18,6/3,8 bl. + 3 mecze 20/20.....

A dziś kończą się serie w Nowym Orleanie i w Houston. Phoenix przedłuża nadzieje, a Detorit męczą się z nabuzowanym Phila (z liderem, który rzuca w tej serii 10.5 pkt/mecz na skuteczności 22,4%).

Krzysio

Posty: 165

PostWysłany: Śro 12:59, 30 Kwi 2008    Temat postu:

Jednak Houston przedłużyło nadzieje na 1 mecz, a PHX odpadło... Bywa.
A jak w Phila Iggy zagrał przyzwoicie to dostali niezły łomot (-;

Kolejne serie się skończyły, więc mamy nową klasyfikację (w nawiasie punkty za ostatnie dwie serie):

kedzi - 4 (2) pkt
krzysio - 6 (2) pkt
JaNoL - 8 (4) pkt
zofija's Bro - 4 (2) pkt
TRQ - 5 (1) pkt

Ostatnio zmieniony przez Krzysio dnia Śro 13:00, 30 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
kedzi

Posty: 1295

Skąd: wuwua

PostWysłany: Śro 14:38, 30 Kwi 2008    Temat postu:

kurde, znowu nie moje typy :/

i cos czuje, ze dzis powinni cavs u siebie wygrac z wizards i tym samym skonczy sie i ta rywalizacja, nie po mojej mysli tez :D

boston u siebie pewnie atlante pojedzie, ale w sumie to ciezko powiedziec, bo mielismy juz 2 niespodzianki :D bedzie smiesznie, jesli bedzie to jedyna 7-meczowa seria :D

celtics - hawks 110:85 (3:2)

dobra koncowka w cleveland musiala byc :)

PostWysłany: Czw 11:04, 01 Maj 2008    Temat postu:

ja pierdole, niezły musiał być mecz skoro wizardsi wygrali tylko 1 punktem. jeszcze takie wyniku nie widziałem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Discography Strona Główna :: Freeones talk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)