FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Skąd: zamoyskie
Płeć: Male

PostWysłany: Śro 20:54, 30 Sty 2013    Temat postu:

zauwazylem,ze temat ''stoi w miejscu'' ,wiec postanowilem napisac;
dzisiaj przed nami 2 szlagiery Arsenal - Liverpool oraz polfinal pucharu krola Real - Barcelona,oglądacie?

PostWysłany: Śro 23:57, 30 Sty 2013    Temat postu:

Oczywiście. Oglądałem Gran Derbi i czuję niedosyt. Równy mecz ;)

PostWysłany: Czw 7:30, 31 Sty 2013    Temat postu:

Mecz Arsenalu o wiele ładniejszy od Grand Derbi. Po trochę oglądałem wszystkie 3 mecze które wczoraj puszczano, bo jeszcze leciał MU vs Southampton. W GD wiało trochę nudą oprócz kilku akcji z końca pierwszej połowy gdzie szły akcje cios za cios. W drugiej połowie mecz się otworzył po bramce Fabregasa, ale to nie był ani dzień Realu, ani Barcelony. Za to mecz Arsenali z Liverpoolem oglądało się bardzo przyjemnie. Arsenal po stracie, jak to często bywa, głupiej bramki, otworzył się i zaczął grać "swoją piłkę" czyli dużo ruchu z przodu i wymiany z pierwszej piłki. Niestety dla nich Live dobrze się bronił i wyprowadzał kontry, po jednej z nich Henderson strzelił bramkę na 2:0 i już zaczynało robić się nieprzyjemnie w obozie Arsenalu. Na szczęście jednak dla zawodników z Londynu po szybkich i ładnch akcjach trafili Giroud i Walcott i było 2:2. Takim wynikiem niestety skończyło się to spotkanie chociaż obie ekipy wcześniej lub później mogły pokusić się o zmiane wyniku. Mecz MU z Southampton oglądałem naj mniej i chyba nie ma czego żałować. Pierwsza stracona bramka w meczu przez Czerwone Diabły to żadna nowość. Ta drużyna chyba musi pierwsza stracić bramkę żeby później zacząć strzelać. Dwie bramki Rooneya i po meczu.

PostWysłany: Śro 22:44, 06 Lut 2013    Temat postu:

a idz pan w chuj z taka reprezentacja. ten jebany lewandowski to niech lepiej zmieni obywatelstwo i gra dla szkopow, gwiazdeczka kurwa. boenisch to samo. wyjebac te cale drewno i zaprosic walecznych chlopaczkow z polskiej ligi ktorzy az sie pala do gry

PostWysłany: Czw 1:05, 07 Lut 2013    Temat postu:

Oglądałem ostatnie 20 minut i wystarczy. Jakiś dramat. W każdym elemencie. Jeszcze przed oczami stanął mi mecz Iroli z Niemcami przegrany 1:6 bodajże. Jeśli oni nas walą w meczu o pietruchę 2:0, to jaka przyszłość przed nami?

Jedynie Szpaku próbował mnie rozbawić:
12 minut przed końcem była jeszcze szansa wygrać
10 minut przed końcem były dobre statystyki potyczek i nadzieja
8 minut przed końcem było szukanie bramki kontaktowej, a dalej kto wie
7 minut przed końcem było wiadomo, że szukamy bramki raczej honorowej
6 minut przed końcem było wiadomo, że nastąpi "250 porażka Polski w historii"
no a dalej to już było wiadomo tylko tyle, że potwierdza się, że jak sędziuje ten
gość, to wygrywają gospodarze (siła wyższa panie, co pan poradzisz)

Darek, dzięki za wszystko

Bercik

Posty: 750

Skąd: OŚ

PostWysłany: Śro 21:43, 03 Kwi 2013    Temat postu:

Mimo że nie lubię niemców to szkoda jak dla mnie że Borussia nie wygrała meczu z Malagą. Stworzyła sobie kilka stuprocentowych sytuacji w pierwszej połowie, lecz żadnej nie potrafiła wykorzystać. Meczu Realu nie widziałem, ale patrząc na wynik mecz mógł wyglądać lepiej niż starcie Borussi z Malagą. Co do wczorajszych meczy to śmiech. Dwie bramki z ewidentnych spalonych. Jebać Bayern, PSG, Barce i sędziów. Nie jestem sympatykiem Juve, ale jak już wcześniej napisał nie przepadam za zespołami z niemiec. Mała sympatia do drużyny z Dortmundu tylko i wyłącznie z obecności polaków w zespole.

Bercik

Posty: 750

Skąd: OŚ

PostWysłany: Wto 19:31, 30 Kwi 2013    Temat postu:

To co, dzisiaj Real, a jutro Barca obskakują wpierdol i niemiecki finał?

PabloMag

Posty: 1910

Płeć: Male

PostWysłany: Śro 10:23, 01 Maj 2013    Temat postu:

Raczej tak. Nie wyobrażam sobie, by Bayern stracił taką przewagę, ba raczej nie powinien przegrać na wyjeździe. A co dalej? W sytuacji niemieckiego finału może być różnie. To jeden mecz, tylko jeden i spina na 90 minut na neutralnym terenie. Na niemieckiej ziemi Bayern by ich rozjechał, jak ostatnio w pucharze choćby, gdzie nie istniała Borussia. Ale jak byłoby teraz? Najpierw zobaczymy półfinał.

Generalnie nie jaram się BVB w finale , "polską Borussią" itd. śmieszne to dla mnie jest. Rozumiem dobrze życzyć swoim, ale chyba została przekroczona granica między tym i kibicowaniem drużynie z poza Polski. Wkurwia mnie tylko to, że mam większy zapierdol w robocie przez to :P

Bercik

Posty: 750

Skąd: OŚ

PostWysłany: Czw 9:59, 02 Maj 2013    Temat postu:

No i poszło. Dwie niemiecki drużyny zdeklasowały zespoły z Hiszpanii. Borussia miała mnóstwo szczęścia w meczu z Realem, bo w kilku pierwszch minutach mieł kilka okazji na strzelenie gola. Borussia, a w zasadzie Lewandowski również w 8 minucie miał sytuacje, ale nie trafił i później było ciekawie za sprawą Benzemy i Ramosa. Barcelona nawet nie pierneła/pierła/pierdła(?) w spotkaniu z Bayernem. Wynik 7:0 w dwumeczu mówi wszystko. Myślę że na Wamblay Bayern jebnie Borusie bez mydła, a za rok jako jedyna drużyna w historii obroni LM

PabloMag

Posty: 1910

Płeć: Male

PostWysłany: Wto 10:30, 07 Maj 2013    Temat postu:

Co prawda podtrzymuje swoją opinię, że mecz w pucharach może być zupełnie inny niż ligowy między tymi samymi ekipami, ale nie można nie zauważyć, że remis Bayernu z BVB w lidze gorzej świadczy o dortmundczykach. Bayern w słabszym składzie, sporo czasu w 10 na boisku, a mimo to uniknął porażki. Fakt Borussia też z brakami i pewnie na pół gwizdka, ale mimo wszystko wypadało wygrać. Największym problemem Bayernu w finale może być to, że urastają do roli faworyta i to raczej oni powinni (muszą?) wygrać LM. BVB od grup jedzie na opinii, że dalej nie przejdą (nie licząc meczu z Szachtarem, w mniejszym stopniu z Malagą)

Ostatnio zmieniony przez PabloMag dnia Wto 10:32, 07 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 10:24, 08 Maj 2013    Temat postu:

Dziś o godz. 10 czasu polskiego oficjalna strona Manchesteru United podała informację o przejściu na emeryturę Sir Alexa Fergusona po zakończeniu sezonu. Smutne czasy nastały dla kibiców ManU. Ja osobiście chciałbym widzieć na jego miejscu Murinho, ale wydaje mi się, że Portugalczyk już upatrzył sobie powrót do Chelsea. Klopp raczej BvB nie opuści, a Moyes zapewne dalej będnie trzymał się Evertonu. Kończy się era Fergusona i zamyka się pewien rozdział historii piłki nożnej. 26 lat na stanowisku trenerskim jednej drużyny to więcej niż żyję i za to big respect dla pana SAF'a. Oby klub znalazł godnego następce...